Al onze ervaring en knowhow hebben we gestructureerd in een uniek concept om uw festivalcamping te produceren: “100 days to camp”. Dat wil zeggen dat wij ons ertoe engageren om in 100 dagen uw visie om te zetten naar een concrete festivalcamping.

Met dit gestructureerde plan en een minimum aan overlegmomenten kunnen we u, de festivalorganisator, maximaal ontzorgen. Contacteer ons voor meer informatie >

5 ONDERDELEN VAN EEN CAMPINGPRODUCTIE

ONTMOET HET TEAM

Geert Naudts

Geert Naudts

CEO / FOUNDER / CAMPING EXPERT

geert@festicamp.be

Koen Luyten

Koen Luyten

OPERATIONEEL COÖRDINATOR

koen@festicamp.be

Seppe Aerts

Seppe Aerts

TECHNISCH PRODUCENT

seppe@festicamp.be

Dries Vleminckx

Dries Vleminckx

TECHNISCH PRODUCENT

dries@festicamp.be

Arnd De Cuyper

Arnd De Cuyper

CREWPLANNING

arnd@festicamp.be

Kristina Loriers

Kristina Loriers

FINANCE & ENTRANCE COÖRDINATOR

kristina@festicamp.be

Els Van der Straeten

Els Van der Straeten

ADMINISTRATIE

els@festiservice.be

Caroline Bastiaensen

Caroline Bastiaensen

RISK COÖRDINATOR

caroline@festiservice.be