Al onze ervaring en knowhow hebben we gestructureerd in een uniek concept om uw festivalcamping te produceren: “100 days to camp”. Dat wil zeggen dat wij ons ertoe engageren om in 100 dagen uw visie om te zetten naar een concrete festivalcamping.

Met dit gestructureerde plan en een minimum aan overlegmomenten kunnen we u, de festivalorganisator maximaal ontzorgen. Contacteer ons voor meer informatie >

5 ONDERDELEN VAN EEN CAMPINGPRODUCTIE

ONMOET HET TEAM

Geert Naudts

Geert Naudts

CEO / FOUNDER / CAMPING EXPERT

geert@festicamp.be

Koen Luyten

Koen Luyten

MANAGING PARTNER / OPERATIONEEL DIRECTEUR

koen@festicamp.be

Dries Vleminckx

Dries Vleminckx

PRODUCTIE COÖRDINATOR

dries@festicamp.be

Arnd De Cuyper

Arnd De Cuyper

CREW COÖRDINATOR

arnd@festicamp.be

Dries Baplue

Dries Baplue

PRODUCTIE COÖRDINATOR

driesb@festiservice.be

Els Van der Straeten

Els Van der Straeten

ADMINISTRATIE

els@festiservice.be

Seppe Aerts

Seppe Aerts

PRODUCTIE COÖRDINATOR
Sander Cuyvers

Sander Cuyvers

PRODUCTIE COÖRDINATOR
Astrid Wuyts

Astrid Wuyts

OPERATIONEEL COÖRDINATOR
Charlotte Descans

Charlotte Descans

OPERATIONEEL COÖRDINATOR
Kristina Loriers

Kristina Loriers

OPERATIONEEL COÖRDINATOR
Laurence Descans

Laurence Descans

OPERATIONEEL COÖRDINATOR
Evert Dhoest

Evert Dhoest

OPERATIONEEL COÖRDINATOR